ASEKO produkty
Slaná technologie

Slaná technologie

ASIN AQUA Salt

Komplexní elektrolyzér slané vody

Systém inspirovaný přírodou, vytváří chlór elektrolýzou slané vody ze soli NaCl (chlorid sodný) rozpuštěné ve vodě. Sůl, potřebná k tomu, aby systém fungoval, musí být přidána do bazénu v koncentraci 2-4 g / l (kg / m3), což je 10krát méně než u mořské vody. Tento systém se vyhýbá rizikům spojeným s dopravou, manipulací a dávkováním velkého množství nebezpečných chemických látek běžně  používaných pro úpravu bazénové vody.

Sůl
Komplexní elektrolyzér slané vody
Pro slanou vodu v bazénech i vířivkách
Využití

Pro slanou vodu v bazénech i vířivkách

ASIN AQUA Salt je špičkový řídící systém pro slanou vodu v bazénech a vířivkách o objemu až do 90 m3 u krytých bazénů a 60 m3 u nekrytých bazénů. Je tak vhodný i pro větší či extrémně zatížené bazény. Mořská sůl do bazénu rozpuštěná ve vodě o koncentraci  3  –  4  kg  na  1  m3 je elektrolytickým systémem rozkládána za vzniku chloru, který v bazénové vodě kompletně ničí bakterie, viry a řasy.

 

Pomocí sond měří systém ASIN AQUA Salt aktuální hodnotu pH a hladinu chloru ve vodě. Díky tomu velmi přesně řídí produkci chloru, udržuje hladinu pH a navíc dávkuje Algicid. Vše je tedy naprosto pod kontrolou. Sami se o nic nestaráte, pouze si užíváte křišťálově čistou vodu. Jedná se o nejmodernější zařízení pro slanou vodu v bazénu.

 

Celý systém je možné napojit na mobilní nebo webovou aplikaci a snadno tak zkontrolujete aktuální hodnoty kvality vody. V aplikaci můžete sledovat nejen aktuální hodnoty, ale můžete se podívat také na hodnoty až 30 dní zpět.

Vlastnosti

Technické parametry

Maximální objem bazénu a whirlpoolu: 90 m3

Maximální výkon: 25 g/h

Výkon dávkovacích čerpadel: 60 ml/min. / max 1 bar

Výstupní reléové kontakty: Max 230V/1A bezpotenciálové relé

Napájení filtrace: 1,49 kW/230V AC

Provozní teplota: +5 až +40°C

Váha: 14 kg

Technické parametry