Sladká (chlórovaná) technologie

Sladká (chlórovaná) technologie

Sladká (chlórová) technologie

Se zařízením ASIN AQUA Home získá váš bazén řídící systém nejvyšší třídy.

Kombinací tradiční, lety prověřené, technologie dezinfekce, přesného měření volného chlóru, sondou CLF, nebo nepřímého měření prostřednictvím REDOX potenciálu s digitální inteligencí a připojením k ASEKO Web Services je ASIN AQUA Home tím nejlepším řešením pro váš bazén.

Chlorová dezinfekce s přes-ným pH řízením, doplněné dávkováním Algicidu a směsi Flokulantu s Koagu-lační složkou zajistí křišťálovou vodu vašeho bazénu za použití nejnižší potřeb-né dávky chemických přísad.

Uživatelsky přátelské funkce ovládání vytvoří z vašeho bazénu automatizovaný systém a jeho údržba se zjednoduší. Online připojení do systému ASEKO Web Services jej umožní sledovat odkudkoliv, kde jste online.

 

Funkce řízení bazénu:

Řízení časů filtrace denní, automatické spouštění filtračního čerpadla, které je zapojeno do integrované zásuvky nebo do svorkovnice ASIN AQUA Home, v nastavených časových intervalech.

 

 Hladina vody-

  je sledována doplňkovým tlakovýn hladinoměrem. Systém umožňuje sledovat čtyři úrovně hladiny bazénu a podle potřeby spíná a vypíná dopouštění vody, případně vypustí přebytečnou vodu viz. kapitola Konfigurace.

 Zpětné praní filtru-

  Můžete nastavit časový interval zpětného praní filtru – vyžaduje automatický ventil zpětného praní Besgo.

Řízení teploty vody - Smart Heating ControlnSystém je vybaven inteligentní regulací teploty vody měřené teploměrem, který je součástí systému. Je schopen spínat ohřev (elektrický ohřev, plynový ohřev, výměník tepla) a ovládat topení logikou integrovaných funkcí Smart Heating Control. Pro využití všech funkcí, které nabízí SMART HEATING CONTROL, je nutno systém doplnit o teploměr pro měření venkovní teploty.

Ochrana proti zamrznutí-

  Pokud nechcete bazén na zimu vypouštět, tato funkce pomůže zajistit ochranu bazénu proti zamrznutí. Systém je nutno doplnit o teploměr pro měření venkovní teploty.

Chlór
Sladká (chlórová) technologie
Pro vnitřní i venkovní bazény

Pro vnitřní i venkovní bazény

ASIN AQUA Home je chytrý řídící systém sloužící k vyhodnocení a následné úpravě bazénové vody. Automat obsahuje sondy pro měření pH a volného chloru, je přímo napojen na zásobníky s chlorovou desinfekcí a flokulanty a dle naměřených hodnot je dávkuje podle aktuální potřeby. Systém na základě naměřených hodnot řídí automatické dávkování chemie, čímž zajišťuje, aby voda zůstala křišťálově čistá. Automatické dávkovače jsou napojeny přímo do kanystrů s chemií a samy aplikují do bazénu tolik přípravku, kolik je zrovna potřeba. V kombinaci s vhodně zvoleným filtračním systémem můžete dosáhnout nejnižší efektivní koncentrace chemikálií s nejlepšími možnými výsledky.

 

ASIN AQUA Home se dokáže postarat o vnitřní i venkovní bazény o objemu až do 250 m3. Pomocí intuitivní aplikace můžete snadno online sledovat všechny přednastavené hodnoty kvality vody v bazénu a také aktuální teplotu vody. Užívejte si kvalitní a křišťálově čistou vodu v bazénu a starosti s její úpravou nechte na ASIN AQUA Home od Aseko.

Vlastnosti

Technické parametry

Maximální objem bazénu a whirlpoolu: 90 m3

Maximální výkon: 25 g/h

Výkon dávkovacích čerpadel: 60 ml/min. / max 1 bar

Výstupní reléové kontakty: Max 230V/1A bezpotenciálové relé

Napájení filtrace: 1,49 kW/230V AC

Provozní teplota: +5 až +40°C

Váha: 14 kg

Technické parametry